Cantek Spot
tr

KAYIŞDAĞI İKİNCİ EL EŞYA ALANLAR

CANTEK SPOT KAYIŞDAĞI İKİNCİ EL EŞYA ALIM SATIM HİZMETİ
(0212) 971 09 70 – (0216) 971 09 70 – 0530 971 09 70 – 0530 951 33 40

İhtiyaç fazlası veya satmak istediğiniz eşyaları nakit olarak kapınıza kadar gelip teslim alıyoruz. Sizde satmak istediğiniz ikinci el eşyalarınız var ise hemen bizleri arayarak veya Whatsapp üzerinden eşyalarınızı bize bildirerek hızlıca ücretsiz bir şekilde fiyat teklifi alabilirsiniz. Anlaştığımız taktirde eşyalarınızı nakit olarak kapınıza kadar gelip teslim alabiliriz

KAYIŞDAĞI MAHALLESİNDE HANGİ HİZMETLERİ VERİYORUZ

Cantek Spot Olarak İstanbul, Ataşehir Kayışdağı Mahallesinde ikinci el eşya alım ve satım hizmeti vermekteyiz. Bunun yanı sıra Cantek Servis olarak ta beyaz eşya ve kombi klima tamir hizmetini siz değerli müşterilerimize sunmaktayız. İkinci el olarak alıp sattığımız eşyaların geneli beyaz eşya, mobilya ve elektronik eşya grubu olarak düşünebilirsiniz. Yani kısacası evinizde bulunan hemen hemen tüm eşyaların alımı gerçekleştiriyoruz.

BİZİ ARAYIN
SATIN ALABİLECEĞİMİZ EŞYALAR NASIL OLMALIDIR ?

Satmak istediğiniz ikinci el ve yeni eşyalarınız çok fazla zarar görmemiş olması, hala kullanılabiliyor olması gerekmektedir. Satmak istediğiniz beyaz eşya ve elektronik cihazlarınızın da arızaları var ise tarafımıza önceden bildirilmesi önemli bir husustur.

Koltuk takımı, Yatak odası takımı, genç odası, Elektronik cihazlar, Beyaz eşya çeşitleri, Yemek odası takımı, Kombi, Klima, Ev Aletleri gibi evlerinizde ve işyerlerinizde kullandığınız her türlü eşyalarınız dasatın alacağımız eşyaları kapsamaktadır.

EXPERTİZ VE NAKLİYE İŞLEMİ

Satmak istediğiniz ikinci el ve yeni eşyalarınızın keşfini ücretsiz yapıyoruz ve size verilen teklifi onayladığınız takdirde eşyalarınızın nakliye işlemlerini de sizler hiç yorulmadan biz üstleniyoruz ve teklif edilen ücretin tamamını ister nakit olarak ister eft/havale yoluyla tahsil edebiliyorsunuz.

https://cantekspot.com/
18 Kasım 2021
132 görüntülenme
× Whatsapp