Cantek Spot
tr

ESATPAŞA İKİNCİ EL EŞYA ALAN YERLER

CANTEK SPOT,  aynı zamanda ikinci el eşya alanlar ve ikinci el eşya alım satım alanında en iyi hizmeti verebilmenin heyecanıyla çalışmalarına devam ediyor. Bunun yanı sıra CANTEK SERVİS olarak da KOMBİ, KLİMA, BEYAZ EŞYA teknik servis hizmetini de siz değerli müşterilerimize sunmaktayız. Elden çıkarmak istediğiniz eşyalarınızı nakde çevirmek artık çok kolay. Genel olarak evlerinizden veya işyerlerinizden çıkarmak istediğiniz eşyalar sizler için külfettir. Ancak verdiğimiz bu hizmet sayesinde bu külfetten sizi kurtarıyoruz. Eşyalarınızın taşınma ve nakliye işlemini sizleri hiç yormadan biz üstleniyoruz. Siz de kolayca nakit karşılığı eşyalarınızı satmak istiyorsanız altta bulunan butona tıklayarak ya da WhatsApp üzerinden hızlı bir şekilde eşyaların fotoğraflarını göndererek yapmak istediğiniz işlemi kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

FİYAT TEKLİFİ AL
SATIN ALABİLECEĞİMİZ EŞYALAR NASIL OLMALIDIR ?

Satmak istediğiniz ikinci el ve yeni eşyalarınız çok fazla zarar görmemiş olması, hala kullanılabiliyor olması gerekmektedir. Satmak istediğiniz beyaz eşya ve elektronik cihazlarınızın da arızaları var ise tarafımıza önceden bildirilmesi önemli bir husustur.

Koltuk takımı, Yatak odası takımı, genç odası, Elektronik cihazlar, Beyaz eşya çeşitleri, Yemek odası takımı, Kombi, Klima, Ev Aletleri gibi evlerinizde ve işyerlerinizde kullandığınız her türlü eşyalarınız dasatın alacağımız eşyaları kapsamaktadır.

EXPERTİZ VE NAKLİYE İŞLEMİ

Satmak istediğiniz ikinci el ve yeni eşyalarınızın resimlerini WhatsApp veya MAİL yoluyla tarafımıza göndererek hızlı fiyat alabilirsiniz ve size verilen fiyat teklifini onayladığınız takdirde eşyalarınızın nakliye işlemlerini de sizler hiç yorulmadan biz üstleniyoruz ve teklif edilen ücretin tamamını ister nakit olarak ister eft/havale yoluyla tahsil edebiliyorsunuz.

HİZMET VERDİĞİMİZ BÖLGELER ?

CANTEK SPOT olarak başlıca  Ataşehir,  Maltepe,  Kadıköy,  Kartal, Pendik,  Üsküdar, Beykoz, Ümraniye, Sancaktepe olmak üzere İstanbul’un bütün bölgelerine hizmet vermekteyiz.

Ataşehir ve civarı ikinci el eşya alım satım hizmeti verdiğimiz başlıca bölgemizdir. Uzun yıllardır sektörün içerisinde olup siz değerli müşterilerimize güvenle hizmet veriyoruz. Evlerinize kadar gelerek kullanmadığınız eşyaları nakit olarak satın alıyoruz.

12 Nisan 2022
572 görüntülenme
× Whatsapp