Cantek Spot
tr

CADDEBOSTAN İKİNCİ EL EŞYA ALANLAR

CANTEK SPOT İKİNCİ EL EŞYA ALIM SATIM HİZMETİ
Kadıköy ilçesinde evinizden, ofisinizden çıkarmak istediğiniz eşyalarınızı hemen satın alıyoruz.
Şimdi Arayın

Kadıköy ve civarında ikinci el eşya alım satım hizmeti vermekteyiz. Uzun yıllardır sektörün içerisinde olup siz değerli müşterilerimize güvenle hizmet veriyoruz. Evlerinize kadar gelerek kullanmadığınız eşyaları nakit olarak satın alıyoruz.

Sizin de elden çıkarmak istediğiniz ihtiyaç fazlası veya yenilemek istediğiniz eşyalarınız var ise bizlere ulaşarak eşyalarınızı kısa süre içerisinde kolay bir şekilde bize satabilirsiniz. Satmak istediğiniz eşyaların kozmetik durumları tekrar satabilmemiz için büyük önem taşımaktadır. Bu eşyalar ikinci el mobilya, ikinci el beyaz eşya, ikinci el elektronik eşyalar olabilir. 

KADIKÖY’DE HANGİ HİZMETLERİ VERİYORUZ ?

Cantek Spot Olarak İstanbul, Kadıköy Caddebostan’da ikinci el eşya alım ve satım hizmeti vermekteyiz. Bunun yanı sıra Cantek Servis olarak da kombi, klima, beyaz eşya tamir hizmetini siz değerli müşterilerimize sunmaktayız. İkinci el olarak alıp sattığımız eşyaların geneli beyaz eşya, mobilya ve elektronik eşya grubu olarak düşünebilirsiniz. Yani kısacası evinizde bulunan hemen hemen tüm eşyaların alımını gerçekleştiriyoruz.

27 Kasım 2021
125 görüntülenme
× Whatsapp