Cantek Spot
tr

ÇINAR MAHALLESİ İKİNCİ EL EŞYA ALAN YERLER

CANTEK SPOT İKİNCİ EL EŞYA ALIM SATIM HİZMETİ
İstanbul, Maltepe Çınar Mahallesi ve çevresinde satmak istediğiniz eşyalarınızı değerinde satın alıyoruz.

CANTEK SPOT olarak ikinci el eşya alanlar ve ikinci el eşya alım satım hizmeti vermeye çalışanlar arasında en iyi hizmeti verebilmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Elden çıkarmak istediğiniz eşyalarınızı nakde çevirmek artık çok kolay. Genel olarak evlerinizden veya işyerlerinizden çıkarmak istediğiniz eşyalar sizler için külfettir. Ancak verdiğimiz bu hizmet sayesinde bu külfetten sizi kurtarıyoruz. Eşyalarınızın taşınma ve nakliye işlemini sizleri hiç yormadan biz üstleniyoruz. Siz de kolayca nakit karşılığı eşyalarınızı satmak istiyorsanız altta bulunan butona tıklayarak ya da WhatsApp’dan hızlı bir şekilde eşyaların fotoğraflarını göndererek yapmak istediğiniz işlemi kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

FİYAT TEKLİFİ AL
SATIN ALABİLECEĞİMİZ EŞYALAR NASIL OLMALIDIR ?

Satın alabileceğimiz ikinci el ve yeni eşyalarınız çok fazla zarar görmemiş olması, hala kullanılabiliyor olması gerekmektedir. Satmak istediğiniz beyaz eşya ve elektronik cihazlarınızın da arızaları var ise tarafımıza önceden bildirilmesi önemli bir husustur.

HANGİ BÖLGELERDE HİZMET VERİYORUZ

CANTEK spot olarak başlıca Maltepe, Ataşehir, Kadıköy, Kartal, Pendik, Sancaktepe, Ümraniye, Üsküdar, Beykoz olmak üzere İstanbul’un bütün bölgelerine hizmet vermekteyiz.

22 Ocak 2022
574 görüntülenme
Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
× Whatsapp