Cantek Spot
tr

FINDIKLI MAHALLESİ İKİNCİ EL EŞYA ALANLAR

CANTEK SPOT FINDIKLI İKİNCİ EL EŞYA ALIM SATIM HİZMETİ
(0212) 971 09 70 – (0216) 971 09 70 – 0530 971 09 70 – 0530 951 33 40

İhtiyaç fazlası veya satmak istediğiniz eşyaları nakit olarak kapınıza kadar gelip teslim alıyoruz. Sizde satmak istediğiniz ikinci el eşyalarınız var ise hemen bizleri arayarak veya Whatsapp üzerinden eşyalarınızı bize bildirerek hızlıca ücretsiz bir şekilde fiyat teklifi alabilirsiniz. Anlaştığımız taktirde eşyalarınızı nakit olarak kapınıza kadar gelip teslim alabiliriz.

CANTEK SPOT,  aynı zamanda ikinci el eşya alanlar ve ikinci el eşya alım satım alanında en iyi hizmeti verebilmenin heyecanıyla çalışmalarına devam ediyor. Bunun yanı sıra CANTEK SERVİS olarak da KOMBİ, KLİMA, BEYAZ EŞYA teknik servis hizmetini de siz değerli müşterilerimize sunmaktayız. Elden çıkarmak istediğiniz eşyalarınızı nakde çevirmek artık çok kolay. Genel olarak evlerinizden veya işyerlerinizden çıkarmak istediğiniz eşyalar sizler için külfettir. Ancak verdiğimiz bu hizmet sayesinde bu külfetten sizi kurtarıyoruz. Eşyalarınızın taşınma ve nakliye işlemini sizleri hiç yormadan biz üstleniyoruz. Siz de kolayca nakit karşılığı eşyalarınızı satmak istiyorsanız altta bulunan butona tıklayarak ya da WhatsApp üzerinden hızlı bir şekilde eşyaların fotoğraflarını göndererek yapmak istediğiniz işlemi kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

HIZLI FİYAT AL
Fındıklı Mahallesinde Sağladığımız Hizmetler

Cantek Spot Olarak İstanbul, Maltepe, Fındıklı Mahallesi ‘nde ikinci el eşya alım ve satım hizmeti vermekteyiz. Bunun yanı sıra Cantek Servis olarak ta beyaz eşya ve kombi klima tamir hizmetini siz değerli müşterilerimize sunmaktayız. İkinci el olarak alıp sattığımız eşyaların geneli beyaz eşya, mobilya ve elektronik eşya grubu olarak düşünebilirsiniz. Yani kısacası evinizde bulunan hemen hemen tüm eşyaların alımı gerçekleştiriyoruz.

Bizi Arayın!
Satın alabileceğiniz mobilyalar nelerdir?

Sizin satmak istediğiniz mobilya grubuna ait eşyalar; oturma grubu, koltuk takımı, gardırop, yatak odası takımı, genç odası takımı, çocuk odası takımı vb. ürünler olabilir.

İkinci el beyaz eşya olarak ne alıyorsunuz?

Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi gibi ikinci el temiz ürünlerinizi alıyoruz.

FINDIKLI MAHALLESİ İKİNCİ EL EŞYA ALIM SATIM HİZMETİ
Fındıklı Mahallesinde İkinci El Eşya Alım Satım Hizmeti

Fındıklı Mahallesinde CantekSpot olarak ikinci el eşya alım satım hizmeti vermekteyiz. Uzun yıllardır bu işin içerisinde olduğumuz ve siz değerli müşterilerimize sağlıklı, güvenli hizmet sunduğumuz için mutluyuz. İşimizi gururla yapıyoruz.

HİZMET VERDİĞİMİZ BÖLGELER ?

CANTEK SPOT olarak başlıca  Maltepe, Ataşehir,  Kadıköy,  Kartal, Pendik,  Üsküdar, Beykoz, Ümraniye, Sancaktepe olmak üzere İstanbul’un bütün bölgelerine hizmet vermekteyiz.

https://cantekspot.com/
22 Ekim 2021
157 görüntülenme
× Whatsapp