Cantek Spot
tr

POLONEZKÖY İKİNCİ EL EŞYA ALANLAR

CANTEK SPOT İKİNCİ EL EŞYA ALIM SATIM HİZMETİ
Beykoz Polonezköy’de satmak istediğiniz eşyalarınızı değerinde satın alıyoruz.

İstanbul, Beykoz ilçesinde yer alan Polonez köy doğayla iç içe bir yaşamın olduğu, aynı zamanda İstanbul’da sakin bir hayat sürmek isteyenlerin asla vazgeçemeyeceği eşsiz bir yerdir. Günün sonunda şehrin kargaşasından kaçıp kafa dinlemek isteyenler arasında Polonezköy, en çok talep gören yerler arasındadır.

CANTEK SPOT olarak ikinci el eşya alanlar ve ikinci el eşya alım satım hizmeti vermeye çalışanlar arasında en iyi hizmeti verebilmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Elden çıkarmak istediğiniz eşyalarınızı nakde çevirmek artık çok kolay. Genel olarak evlerinizden veya işyerlerinizden çıkarmak istediğiniz eşyalar sizler için külfettir. Ancak verdiğimiz bu hizmet sayesinde bu külfetten sizi kurtarıyoruz. Eşyalarınızın taşınma ve nakliye işlemini sizleri hiç yormadan biz üstleniyoruz. Siz de kolayca nakit karşılığı eşyalarınızı satmak istiyorsanız altta bulunan butona tıklayarak ya da WhatsApp’dan hızlı bir şekilde eşyaların fotoğraflarını göndererek yapmak istediğiniz işlemi kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

FİYAT TEKLİFİ AL
HANGİ BÖLGELERDE HİZMET VERİYORUZ ?

CANTEK spot olarak başlıca Beykoz, Üsküdar, Ümraniye, Maltepe, Ataşehir, Kadıköy, Kartal, Pendik, Sancaktepe, Sultanbeyli olmak üzere İstanbul’un bütün bölgelerine hizmet vermekteyiz.

SATIN ALABİLECEĞİMİZ EŞYALAR NASIL OLMALIDIR ?

Satın alabileceğimiz ikinci el ve yeni eşyalarınız çok fazla zarar görmemiş olması, hala kullanılabiliyor olması gerekmektedir. Satmak istediğiniz beyaz eşya ve elektronik cihazlarınızın da arızaları var ise tarafımıza önceden bildirilmesi önemli bir husustur.

23 Ocak 2022
319 görüntülenme
× Whatsapp