Cantek Spot
tr

SARIYER İKİNCİ EL EŞYA ALANLAR

CANTEK SPOT İKİNCİ EL EŞYA ALIM SATIM HİZMETİ
Sarıyer’de satmak istediğiniz eşyalarınızı değerinde satın alıyoruz.

Sarıyer, İstanbul Avrupa Yakasında doğa ve deniz manzarasının iç içe olduğu ve İstanbul halkının vazgeçemeyeceği, tarihi ve kültürel yapısıyla da eşsiz bir yere sahiptir. Sarıyer ilçesi hem İstanbul boğazına hem de Karadeniz’e kıyısı bulunmasıyla birlikte toplamda 38 mahalleye ev sahipliği yapmaktadır.

CANTEK SPOT olarak ikinci el eşya alanlar ve ikinci el eşya alım satım hizmeti vermeye çalışanlar arasında en iyi hizmeti verebilmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Elden çıkarmak istediğiniz eşyalarınızı nakde çevirmek artık çok kolay. Genel olarak evlerinizden veya işyerlerinizden çıkarmak istediğiniz eşyalar sizler için külfettir. Ancak verdiğimiz bu hizmet sayesinde bu külfetten sizi kurtarıyoruz. Eşyalarınızın taşınma ve nakliye işlemini sizleri hiç yormadan biz üstleniyoruz. Siz de kolayca nakit karşılığı eşyalarınızı satmak istiyorsanız altta bulunan butona tıklayarak ya da WhatsApp’dan hızlı bir şekilde eşyaların fotoğraflarını göndererek yapmak istediğiniz işlemi kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

FİYAT TEKLİFİ AL
SATIN ALABİLECEĞİMİZ EŞYALAR NASIL OLMALIDIR ?

Satın alabileceğimiz ikinci el ve yeni eşyalarınız çok fazla zarar görmemiş olması, hala kullanılabiliyor olması gerekmektedir. Satmak istediğiniz beyaz eşya ve elektronik cihazlarınızın da arızaları var ise tarafımıza önceden bildirilmesi önemli bir husustur.

HANGİ BÖLGELERDE HİZMET VERİYORUZ ?

CANTEK spot olarak, ikinci el eşya alım satım yelpazemizi genişlettik ve artık Anadolu Yakası ile birlikte Avrupa Yakasında da hizmet veriyoruz.

İstanbul Avrupa Yakasında ;

Sarıyer, Beyoğlu, Beşiktaş, Şişli, Esenyurt, Bağcılar, Bahçelievler, Esenler, Güngören, Bayrampaşa, Sultangazi,

Gaziosmanpaşa ve Kağıthane ikinci el eşya alım satım hizmeti verdiğimiz ilçeler arasındadır.

ÜCRETSİZ KEŞİF İMKANI

Satmak istediğiniz ikinci el ve yeni eşyalarınızın yerinde keşfini ücretsiz yapıyoruz ve size verilen teklifi onayladığınız takdirde eşyalarınızın nakliye işlemlerini de sizler hiç yorulmadan biz üstleniyoruz ve teklif edilen ücretin tamamını ister nakit olarak ister eft/havale yoluyla tahsil edebilmektesiniz.

24 Ocak 2022
134 görüntülenme
× Whatsapp