Cantek Spot
tr

KENT PLUS İKİNCİ EL EŞYA ALANLAR

CANTEK SPOT İKİNCİ EL EŞYA ALIM SATIM HİZMETİ
(0212) 971 09 70 – (0216) 971 09 70 – 0530 971 09 70 – 0530 951 33 40
BİZİ ARAYIN

KADIKÖY İKİNCİ EL EŞYA ALANLAR,  MALTEPE İKİNCİ EL EŞYA ALANLAR, ATAŞEHİR İKİNCİ EL EŞYA ALANLAR ve

KENT PLUS İKİNCİ EL EŞYA ALANLAR  sıralamasında haftanın 7 günü mesai saatleri içerisinde kesintisiz hizmet vermeye

devam ediyoruz. CANTEK olarak satacağınız eşyalarınızı değerinde hemen satın alıyoruz. 

CANTEK SPOT,  aynı zamanda ikinci el eşya alanlar ve ikinci el eşya alım satım alanında en iyi hizmeti verebilmenin heyecanıyla çalışmalarına devam ediyor. Bunun yanı sıra CANTEK SERVİS olarak da KOMBİ, KLİMA, BEYAZ EŞYA teknik servis hizmetini de siz değerli müşterilerimize sunmaktayız. Elden çıkarmak istediğiniz eşyalarınızı nakde çevirmek artık çok kolay. Genel olarak evlerinizden veya işyerlerinizden çıkarmak istediğiniz eşyalar sizler için külfettir. Ancak verdiğimiz bu hizmet sayesinde bu külfetten sizi kurtarıyoruz. Eşyalarınızın taşınma ve nakliye işlemini sizleri hiç yormadan biz üstleniyoruz. Siz de kolayca nakit karşılığı eşyalarınızı satmak istiyorsanız altta bulunan butona tıklayarak ya da WhatsApp üzerinden hızlı bir şekilde eşyaların fotoğraflarını göndererek yapmak istediğiniz işlemi kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

FİYAT TEKLİFİ ALIN
HİZMET VERDİĞİMİZ BÖLGELER ?

CANTEK SPOT olarak başlıca  Maltepe, Ataşehir,  Kadıköy,  Kartal, Pendik,  Üsküdar, Beykoz, Ümraniye, Sancaktepe olmak üzere İstanbul’un bütün bölgelerine hizmet vermekteyiz.

HIZLI EXPERTİZ VE NAKLİYE İŞLEMİ

Satmak istediğiniz ikinci el ve yeni eşyalarınızın keşfini ücretsiz yapıyoruz ve size verilen teklifi onayladığınız takdirde eşyalarınızın nakliye işlemlerini de sizler hiç yorulmadan biz üstleniyoruz ve teklif edilen ücretin tamamını ister nakit olarak ister eft/havale yoluyla tahsil edebiliyorsunuz.

SATIN ALABİLECEĞİMİZ EŞYALAR NASIL OLMALIDIR ?

Satmak istediğiniz ikinci el ve yeni eşyalarınız çok fazla zarar görmemiş olması, hala kullanılabiliyor olması gerekmektedir. Satmak istediğiniz beyaz eşya ve elektronik cihazlarınızın da arızaları var ise tarafımıza önceden bildirilmesi önemli bir husustur.

Koltuk takımı, Yatak odası takımı, genç odası, Elektronik cihazlar, Beyaz eşya çeşitleri, Yemek odası takımı, Kombi, Klima, Ev Aletleri gibi evlerinizde ve işyerlerinizde kullandığınız her türlü eşyalarınızda satın alacağımız eşyaları kapsamaktadır.

www.cantekspot.com
12 Şubat 2022
341 görüntülenme
× Whatsapp