Cantek Spot
tr

SUADİYE İKİNCİ EL EŞYA ALANLAR

CANTEK SPOT İKİNCİ EL EŞYA ALIM SATIM HİZMETİ
İstanbul Kadıköy Suadiye bölgesinde ve çevresinde satmak istediğiniz eşyalarınızı değerinde satın alıyoruz.

İstanbul, Kadıköy Suadiye bölgesinde ikinci el eşya alım satım hizmeti vermekteyiz. Uzun yıllardır sektörün içerisinde olup siz değerli müşterilerimize güvenle hizmet veriyoruz. Evlerinize kadar gelerek kullanmadığınız eşyaları nakit olarak değerinde satın alıyoruz.

Sizin de elden çıkarmak istediğiniz ihtiyaç fazlası veya yenilemek istediğiniz eşyalarınız var ise bizlere ulaşarak eşyalarınızı kısa süre içerisinde kolay bir şekilde bize satabilirsiniz. Satmak istediğiniz eşyaların kozmetik durumları tekrar satabilmemiz için büyük önem taşımaktadır. Bu eşyalar ikinci el mobilya, ikinci el beyaz eşya, ikinci el elektronik eşyalar olabilir. 

Satmak istediğiniz eşyalar nasıl olmalıdır ?

Satmak istediğiniz eşyalarınız zarar görmemiş ve kullanılabiliyor olması bizim için önemlidir. Eşyaların bazı küçük sorunları muhakkak olabilir. Ancak buna benzer durumlarda sizlere yapacağımız fiyat teklifi de ona göre daha düşük olabilmektedir. Amacımız müşterilerimize daha temiz ve sağlam eşyalar satabilmektir. Bu durumda satın alacağımız eşyalarında bir o kadar temiz ve kullanılabiliyor olması bizim tercihimizdir.

FİYAT TEKLİFİ ALIN
07 Aralık 2021
154 görüntülenme
× Whatsapp