Cantek Spot
tr

PENDİK İKİNCİ EL EŞYA ALAN YERLER

CANTEK SPOT İKİNCİ EL EŞYA ALIM SATIM HİZMETİ
(0212) 971 09 70 – (0216) 971 09 70 – 0530 971 09 70 – 0530 951 33 40

CANTEK olarak satacağınız eşyalarınızı hemen satın alıyoruz. PENDİK İKİNCİ EL EŞYA ALAN YERLER alanında haftanın 7 günü mesai saatleri içerisinde kesintisiz hizmet vermeye devam ediyoruz.

CANTEK SPOT,  aynı zamanda ikinci el eşya alanlar ve ikinci el eşya alım satım alanında en iyi hizmeti verebilmenin heyecanıyla çalışmalarına devam ediyor. Bunun yanı sıra CANTEK SERVİS olarak da KOMBİ, KLİMA, BEYAZ EŞYA teknik servis hizmetini de siz değerli müşterilerimize sunmaktayız. Elden çıkarmak istediğiniz eşyalarınızı nakde çevirmek artık çok kolay. Genel olarak evlerinizden veya işyerlerinizden çıkarmak istediğiniz eşyalar sizler için külfettir. Ancak verdiğimiz bu hizmet sayesinde bu külfetten sizi kurtarıyoruz. Eşyalarınızın taşınma ve nakliye işlemini sizleri hiç yormadan biz üstleniyoruz. Siz de kolayca nakit karşılığı eşyalarınızı satmak istiyorsanız altta bulunan butona tıklayarak ya da WhatsApp üzerinden hızlı bir şekilde eşyaların fotoğraflarını göndererek yapmak istediğiniz işlemi kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

HIZLI FİYAT AL
HANGİ BÖLGELERDE HİZMET VERİYORUZ ?

CANTEK SPOT olarak başlıca Pendik, Maltepe,  Ataşehir,  Kadıköy, Üsküdar, Beykoz, Ümraniye, Kartal, Sancaktepe olmak üzere İstanbul’un bütün bölgelerine hizmet vermekteyiz.

SATMAK İSTEDİĞİNİZ EŞYALAR NELERİ KAPSAYABİLİR VE DURUMU NASIL OLMALIDIR ?

Koltuk takımı, Yatak odası takımı, genç odası, Elektronik cihazlar, Beyaz eşya çeşitleri, Yemek odası takımı, Kombi, Klima, Ev Aletleri gibi evlerinizde ve işyerlerinizde kullandığınız her türlü eşyalarınız satın alacağımız eşyaları kapsamaktadır.

Satmak istediğiniz ikinci el ve yeni eşyalarınız çok fazla zarar görmemiş olması, hala kullanılabiliyor olması gerekmektedir. Satmak istediğiniz beyaz eşya ve elektronik cihazlarınızın da arızaları var ise tarafımıza önceden bildirilmesi önemli bir husustur.

HIZLI EXPERTİZ

Satmak istediğiniz ikinci el ve yeni eşyalarınızın yerinde keşfini ücretsiz yapıyoruz ve size verilen teklifi onayladığınız takdirde eşyalarınızın nakliye işlemlerini de sizler hiç yorulmadan biz üstleniyoruz ve teklif edilen ücretin tamamını ister nakit olarak ister eft/havale yoluyla tahsil edebiliyorsunuz.

10 Şubat 2022
394 görüntülenme
Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
× Whatsapp