Cantek Spot
tr

İNÖNÜ MAHALLESİ İKİNCİ EL EŞYA ALANLAR

CANTEK SPOT İKİNCİ EL EŞYA ALIM SATIM HİZMETİ
İnönü Mahallesi’nde ihtiyaç duymadığınız eşyalarınızı değerinde satın alıyoruz.

CANTEK olarak; artık ihtiyaç duymadığınız eşyalarınızı satın alıyoruz. İNÖNÜ MAHALLESİ İKİNCİ EL EŞYA ALANLAR olarak 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet vermeye devam ediyoruz.

CANTEK SPOT olarak aynı zamanda ikinci el eşya alanlar ve ikinci el eşya alım satım hizmeti vermeye çalışanlar arasında en iyi hizmeti verebilmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Elden çıkarmak istediğiniz eşyalarınızı nakde çevirmek artık çok kolay. Genel olarak evlerinizden veya işyerlerinizden çıkarmak istediğiniz eşyalar sizler için külfettir. Ancak verdiğimiz bu hizmet sayesinde bu külfetten sizi kurtarıyoruz. Eşyalarınızın taşınma ve nakliye işlemini sizleri hiç yormadan biz üstleniyoruz. Siz de kolayca nakit karşılığı eşyalarınızı satmak istiyorsanız altta bulunan butona tıklayarak ya da WhatsApp üzerinden hızlı bir şekilde eşyaların fotoğraflarını göndererek yapmak istediğiniz işlemi kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

FİYAT TEKLİFİ ALIN
HIZLI KEŞİF İMKANI

Satmak istediğiniz ikinci el ve yeni eşyalarınızın yerinde keşfini ücretsiz yapıyoruz ve size verilen teklifi onayladığınız takdirde eşyalarınızın nakliye işlemlerini de sizler hiç yorulmadan biz üstleniyoruz ve teklif edilen ücretin tamamını ister nakit olarak ister eft/havale yoluyla tahsil edebiliyorsunuz.

HİZMET VERDİĞİMİZ BÖLGELER

CANTEK spot olarak başlıca Ataşehir, Maltepe, Kadıköy, Kartal, Pendik, Sancaktepe, Ümraniye, Üsküdar, Beykoz olmak üzere İstanbul’un bütün bölgelerine hizmet vermekteyiz.

Mağazamız aynı zamanda Maltepe, Fındıklı Mahallesinde bulunması sebebiyle Kayışdağı, İnönü Mahallesi ve Mevlana Mahallesi gibi yakın çevremizi kapsayan bölgelere de ikinci el eşya alım satım alanında hızlı ve güvenilir hizmet vererek müşterilerimizi memnun etmeye devam ediyoruz.

SATIN ALABİLECEĞİMİZ EŞYALAR NASIL OLMALIDIR ?

Satın alabileceğimiz ikinci el ve yeni eşyalarınız çok fazla zarar görmemiş olması, hala kullanılabiliyor olması gerekmektedir. Satmak istediğiniz beyaz eşya ve elektronik cihazlarınızın da arızaları var ise tarafımıza önceden bildirilmesi önemli bir husustur.

27 Ocak 2022
107 görüntülenme
× Whatsapp