Cantek Spot
tr

BOSTANCI İKİNCİ EL EŞYA ALAN YERLER

CANTEK SPOT İKİNCİ EL EŞYA ALIM SATIM HİZMETİ
(0212) 971 09 70 – (0216) 971 09 70 – 0530 971 09 70 – 0530 951 33 40

BOSTANCI İKİNCİ EL EŞYA ALAN YERLER,  MALTEPE İKİNCİ EL EŞYA ALANLAR,  ve İKİNCİ EL EŞYA ALAN YERLER

alanında haftanın 7 günü mesai saatleri içerisinde kesintisiz hizmet vermeye devam ediyoruz.

 CANTEK olarak satacağınız eşyalarınızı değerinde hemen satın alıyoruz.

Kadıköy ‘ün Bostancı semtinde yıllardır ikinci el eşya alım satım hizmeti vermekteyiz. İkinci el eşya nedir, neden satılır, ne kadara satılır, nasıl satılır bütün bu soruların cevaplarını bizlerden alabilirsiniz. Bostancı İstanbul ‘un en nezih ve sakin semtlerinden biridir. Bu sebeple verdiğimiz hizmete de bir o kadar önem vermekteyiz.

Elden çıkarmak istediğiniz ikinci el eşyalarınızı sizlerden teslim alırken hiç bir şekilde sizlere ve komşularınıza rahatsızlık vermiyoruz. Satmak istediğiniz eşyaların fotoğraflarını bizlere Whatsapp üzerinden ileterek kolayca eşyalarınıza fiyat alabilirsiniz.

Ne Tür Eşyalar Alıyoruz?

Ev eşyalarına dair aklınıza gelebilecek tüm eşyaları kullanım durumları ve kullanım sürelerine göre en iyi fiyat garantisi ile değerlendirmeye çalışıyoruz. Mobilyalarınızda çok yıpranmamış olması, kırık, dökük, yanık, yırtık olmaması bizim için önemli etkenlerdendir. Elektronik eşyalarda ise bozuk, tamir görmüş veya servise gitmiş olup olmaması fiyatı ciddi anlamda etkilemektedir.

Eşyalarınızı Bize Nasıl Satabilirsiniz?

Web sitemizde bulunan whatsapp butonunu kullanarak satmak istediğiniz eşyaların fotoğraflarını bizlere ileterek çok kolay ve kısa sürede fiyat alabilirsiniz. Fiyat ve zaman konusunda anlaşıldığı taktirde belirlenen süre içerisinde eşyalarınızı adreslerinize gelerek nakit olarak satın alıyoruz.

EXPERTİZ VE NAKLİYE İŞLEMİ

Satmak istediğiniz ikinci el ve yeni eşyalarınızın resimlerini WhatsApp veya MAİL yoluyla tarafımıza göndererek hızlı fiyat alabilirsiniz ve size verilen fiyat teklifini onayladığınız takdirde eşyalarınızın nakliye işlemlerini de sizler hiç yorulmadan biz üstleniyoruz ve teklif edilen ücretin tamamını ister nakit olarak ister eft/havale yoluyla tahsil edebiliyorsunuz.

HİZMET VERDİĞİMİZ BÖLGELER ?

CANTEK SPOT olarak başlıca  Maltepe, Kadıköy, Ataşehir,  Kartal, Pendik,  Üsküdar, Beykoz, Ümraniye, Sancaktepe olmak üzere İstanbul’un bütün bölgelerine hizmet vermekteyiz.

KADIKÖY ve BOSTANCI civarı, ikinci el eşya alım satım alanında aktif olduğumuz bölgeler arasındadır. Uzun yıllardır sektörün içerisinde olup siz değerli müşterilerimize güvenle hizmet veriyoruz. Evlerinize kadar gelerek kullanmadığınız eşyaları nakit olarak satın alıyoruz.

13 Ekim 2021
169 görüntülenme
× Whatsapp