Cantek Spot
tr

DUDULLU İKİNCİ EL EŞYA ALANLAR

CANTEK SPOT İKİNCİ EL EŞYA ALIM SATIM HİZMETİ
İstanbul, Ümraniye Dudullu ve çevresinde satmak istediğiniz eşyalarınızı değerinde satın alıyoruz.

İstanbul, Ümraniye Dudullu bölgesinde ikinci el eşya alım satım hizmeti vermekteyiz. Uzun yıllardır sektörün içerisinde olup siz değerli müşterilerimize güvenle hizmet veriyoruz. Evlerinize kadar gelerek kullanmadığınız eşyaları nakit olarak değerinde satın alıyoruz.

Sizin de elden çıkarmak istediğiniz ihtiyaç fazlası veya yenilemek istediğiniz eşyalarınız var ise bizlere ulaşarak eşyalarınızı kısa süre içerisinde kolay bir şekilde bize satabilirsiniz. Satmak istediğiniz eşyaların kozmetik durumları tekrar satabilmemiz için büyük önem taşımaktadır. Bu eşyalar ikinci el mobilya, ikinci el beyaz eşya, ikinci el elektronik eşyalar olabilir. 

CANTEK SPOT olarak ikinci el eşya alanlar ve ikinci el eşya alım satım hizmeti vermeye çalışanlar arasında en iyi hizmeti verebilmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Elden çıkarmak istediğiniz eşyalarınızı nakde çevirmek artık çok kolay. Genel olarak evlerinizden veya işyerlerinizden çıkarmak istediğiniz eşyalar sizler için külfettir. Ancak verdiğimiz bu hizmet sayesinde bu külfetten sizi kurtarıyoruz. Eşyalarınızın taşınma ve nakliye işlemini siz, hiç yorulmadan biz üstleniyoruz. Siz de kolayca nakit karşılığı eşyalarınızı satmak istiyorsanız altta bulunan butona tıklayarak ya da WhatsApp’dan hızlı bir şekilde eşyaların fotoğraflarını göndererek yapmak istediğiniz işlemi kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

Bizi Arayın
Satılacak eşyalar nasıl olmalıdır ?

Satın alabileceğimiz ikinci el ve yeni eşyalarınız çok fazla zarar görmemiş olması, hala kullanılabiliyor olması gerekmektedir. Satmak istediğiniz beyaz eşya ve elektronik cihazlarınızın da arızaları var ise bize önceden bildirilmesi önemli bir husustur.

HİZMET VERDİĞİMİZ BÖLGELER

CANTEK spot olarak başlıca Maltepe, Ataşehir, Kadıköy, Kartal, Pendik, Sancaktepe, Ümraniye, Üsküdar, Beykoz olmak üzere İstanbul’un bütün bölgelerine hizmet vermekteyiz.

10 Aralık 2021
627 görüntülenme
× Whatsapp