Cantek Spot
tr

İKİNCİ EL BİSİKLET ALAN YERLER

İKİNCİ EL VE YENİ BİSİKLET ALIM SATIM HİZMETİ
İkinci el satmak istediğiniz bisikletlerinizi değerinde satın alıyoruz.

CANTEK olarak İKİNCİ EL BİSİKLET ALAN YERLER ve İKİNCİ EL BİSİKLET ALANLAR olarak haftanın 7 günü, mesai saatleri içerisinde hizmet vermeye devam ediyoruz.

CANTEK SPOT olarak satmak istediğiniz her türlü ikinci el ve yeni eşyalarınızın alımını yapmakla birlikte bisikletlerinizin de alım satım hizmetini sürdürmekteyiz. Elden çıkarmayı düşündüğünüz bisikletlerinizi hızlı bir şekilde değerinde nakit satın alıyoruz. Sizde bisikletlerinizi hemen değerinde satmak istiyorsanız hemen alttaki butona tıklayabilirsiniz ya da WhatsApp üzerinden bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir.

HEMEN FİYAT TEKLİFİ AL
NE TÜR BİSİKLET SATIN ALIYORUZ ?

Satmak istediğiniz ikinci el veya sıfır bisikletlerinizin markaları önemli olmakla birlikte, satın alabileceğimiz bisikletlerin çalışıyor durumda olması bizim için en önemli husustur. Kolayca tamir olabilecek ufak sorunları olan bisikletlerinizin de alımını yapabiliyoruz. Ancak tamiri mümkün olmayan veya onarım tutarının yüksek olabilmesi durumunda ne yazık ki alım işlemi gerçekleştiremeyiz.

Cyclocross bisiklet dağ bisikleti (City-Touring Bike),  Yol bisikleti (Road Bike), Katlanır bisiklet (Folding Bike), Şehir–Tur bisikleti (City-Touring Bike) gibi tüm bisiklet çeşitlerinin alım işlemlerini hzılı bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Haftanın 7 günü mesai saatlerimiz içerisinde bu hizmetimizi de siz değerli müşterilerimize aktif olarak sunmaktayız.

BİSİKLET ALIM SÜRECİ

Artık ihtiyaç duymayıp, satmaya karar verdiğiniz bisikletlerinizin resimlerini Mail veya WhatsApp yoluyla tarafımıza göndererek bizden fiyat teklifi alabilirsiniz. Size verdiğimiz fiyata onay verdiğiniz takdirde dilediğiniz günde, biz kendimiz gelip teslim alarak sizleri nakliye/taşıma zahmetinden de kurtarıyoruz. Belirttiğimiz ücreti ise teslimat sırasında, ister nakit olarak isterseniz eft/havale yoluyla tahsil edebilirsiniz.

09 Aralık 2021
549 görüntülenme
× Whatsapp